Novinky

jde o jednoduchou registraci, která by měla pomoci snadněji koupit lístky na ME v basketu 2022 v Praze. Já jsem se registroval, ale pokud by nás chtělo jet více, tak se zaregistrujte, aby šlo koupit případně více lístků.

Jeden z našich odchovanců Jakub Nečas dosahuje v týmu Basket Brno pozoruhodných výsledků. Níže uvedený článek a odkaz na turnaj může být inspirací pro naše další hráče.

V této nelehké době je velmi důležité, abychom se všichni udržovali v kondici, měli dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Nejen děti, ale také dospělí. Proto si basketbalový klub BBK Blansko pro všechny z vás nachystal tzv. MAPOVOU VÝZVU!

Vážení rodiče,
pro naše nejmladší hráče připravilo ČBF způsob, jak alespoň trochu vrátit do běžného dne barvy basketbalu. V příloze tohoto článku najdete omalovánky, kterými provází maskot ČBF Basty.

Hejbni se

09.02.2021

Akce ČBF "Hebni se" pro malý zájem (pouze 8) se ruší.

Hejbni se

28.01.2021

možnost začít s dětmi trénovat je stále v nedohlednu. ČBF zasílá další výše uvedený pohybový projekt. Pro účast je však nutná vaše spolupráce. Hráči U15+U19 se mohou v případě zájmu přihlásit sami, u nižších věkových kategoriích žádám vyjádření ke spolupráce rodiče. Jednotlivé pohybové aktivity by bylo nutné po přihlášení do soutěže zasílat...

od tohoto týdne zkoušíme přesedlat z Google Meet na Microsoft Teams co se online cvičení týče. Většině, která se tréninků účastní, se tento přechod již podařil, nicméně stále jsou mezi vámi tací, kteří s tím bojují. Většinou je problém v konfliktu školních Microsoft účtů s naší organizací. Nejlepší řešení, ke kterému jsme zatím dospěli,...