Novinky

Co je nového v BBK?

V případě, že protiepidemický systém ČR (PES) bude na stupni 3, což znamená možnost pokračování pro amatérské soutěže bez přítomnosti diváků, proběhne restart soutěží řízených STK ČBF a I. LM nejdříve 10 dní po vyhlášení uvolnění stávajících preventivních opatření proti šíření coronaviru SARS COV-2.

V pátek jsme psali článek, kde vás informuje Adam Grünwald (trenér U15) o možnosti cvičení on-line. Již třetí týden cvičí online U15 a U19 3x týdně, Út+Čt+So vždy v 19:00- 19:50. Posilují protahují a 2x cvičili jógu.

V rámci klubu BBK Blansko se jeho hráči mají možnost zúčastnit online tréninků. Jedná se o jakousi domácí náhradu klasických tréninků v hale, při které se snažíme dohnat věci, na které na klasickém tréninku nezbývá tolik času - zpevnění těla, posílení a celková mobilita.

Před nucenou koronavirovou pauzou se v sobotu 10. října představili na palubovkách hned čtyři celky basketbalistů blanenského klubu BBK.

Dle dalšího vládního omezení pohybu osob při sportování ve venkovním prostředí na 2 osoby s platností od dnešního rána 22.10.2020 6:00 hod., rušíme veškeré tréninky našich družstev BBK Blansko minimálně do 3.11.2020. Po skončení nouzového stavu ihned budem informovat. Níže vkládám k inspiraci a v lepším případě k realizaci pohybových aktivit dle...

k novému zpřísnění vládního nařízení od 14.10.2020 pro sportování venku max. 6 osob. Tuto podmínku při sportování venku jsme schopni zajistit. Proto uvedené termíny tréninků platí. Chození dětí na tréninky je na rozhodnutí rodičů. Samozřejmě za odpovídajícího počasí.

Vláda České republiky od pondělí 5. října 2020 zavádí nouzový stav. V souvislosti s tím dochází k úpravě podmínek hromadných akcí a shlukování většího počtu lidí. To má přímý dopad také na sportování v České republice.

tak jako předešlé roky spolupracujeme s blanenským DDM. Při zranění jsou děti úrazově pojištěni jednonásobkem. Členské příspěvky na školní rok ve výši 200 Kč. do DDM jsme vždy platili z vašich členských příspěvků. Některé naše žádosti o dotace byly pro tento rok kráceny. Dále dosud byl poplatek na každý rok členských příspěvků ČBF Praha 300 Kč./rok...

První část soustředění je za námi a také i první část testů. Ty najdete ve složce "Odkazy", nebo níže. Součástí souboru jsou i výsledky z minulých let. Příští týden (v pondělí) doplním na web druhou část testů.

sezónu 2020/2021 začínáme tréninky dle přiloženého rozvrhu v úterý 11.8.2020 od 16:15. Žádám omluvu v případě, že dítě bude ještě někde na prázdninách mimo Blansko. Upozorňuji, že v rozvrhu tréninků došlo k změnám a časy tréninků se mohou lišit! Proto si stáhněnte nejnovější verzi!