Novinky

Dobrý den, níže přikládáme zápis členské schůze. Jedním z hlavních bodů bylo zvýšení členských příspěvků, které je detailně popsáno v dokumentu níže.

Chceme vás pozvat na roční členskou schůzku BBK Blansko, která se bude konat ve čtvrtek 15.6.2023 ve 16:30 v tělocvičně ASK Blansko s následujícím programem:

Poslední dva mistrovské zápasy v domácím prostředí jsme sehráli tak jak jsme se s hráči domluvili. Vyvíjíme tlak na soupeřova hráče s míčem, ten dělá vynucené chyby, nám se daří po získání míče přecházet okamžitě do rychlého protiútoku a jednoduše zakončovat. Oproti předešlým utkání získáváme více míčů než ztrát. Oporou týmu jsou opět hráči Růžička...

První zápas byl ve znamení velice špatné nesoustředěné obrany, obranný doskok neexistoval. Ztratili jsme 46 míčů. Pouze Matěj Matuška podal dobrý výkon. byl však osamocen. Ostatní hráči zůstali daleko za svými výkony.

Předzápasová příprava družstva neprobíhala příznivě. Pro nemoc nemohli nastoupit k úvodním utkáním Matuška, Žampach, Zezula a nakonec i Prášil. V sestavě jsme museli hodně improvizovat a nominováni byli hráči Kornia, Kosatík, Malitz, kteří začali systematicky s basketem teprve na letním soustředění. Dále museli nastoupit z mladších družstev David...