Novinky

rád bych vás touto cestou pozval na členskou schůzi BBK Blansko, která proběhne 26.6.2024 v 18:30 v tělocvičně sportovní haly ASK Blansko.
Pevně věřím, že vás uvidíme v co možná největším počtu, abychom mohli probrat důležité body týkající se příští sezóny.
Pozvánka je ke stažení níže.


S přáním hezkého dne
Ing. Šimon Navrátil

Za klub BBK Blansko přejeme našim hráčům, jejich rodinám, ale i všem fanouškům basketu krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2024 vše nejlepší a hodně úspěchů v basketbalu.

Dobrý den, přináším výpis novinek z aktualizace webu, která se zaměřila hlavně na zjednodušení stránek družstev.

Dobrý den, níže přikládáme zápis členské schůze. Jedním z hlavních bodů bylo zvýšení členských příspěvků, které je detailně popsáno v dokumentu níže.

Chceme vás pozvat na roční členskou schůzku BBK Blansko, která se bude konat ve čtvrtek 15.6.2023 ve 16:30 v tělocvičně ASK Blansko s následujícím programem:

Poslední dva mistrovské zápasy v domácím prostředí jsme sehráli tak jak jsme se s hráči domluvili. Vyvíjíme tlak na soupeřova hráče s míčem, ten dělá vynucené chyby, nám se daří po získání míče přecházet okamžitě do rychlého protiútoku a jednoduše zakončovat. Oproti předešlým utkání získáváme více míčů než ztrát. Oporou týmu jsou opět hráči Růžička...

První zápas byl ve znamení velice špatné nesoustředěné obrany, obranný doskok neexistoval. Ztratili jsme 46 míčů. Pouze Matěj Matuška podal dobrý výkon. byl však osamocen. Ostatní hráči zůstali daleko za svými výkony.

Předzápasová příprava družstva neprobíhala příznivě. Pro nemoc nemohli nastoupit k úvodním utkáním Matuška, Žampach, Zezula a nakonec i Prášil. V sestavě jsme museli hodně improvizovat a nominováni byli hráči Kornia, Kosatík, Malitz, kteří začali systematicky s basketem teprve na letním soustředění. Dále museli nastoupit z mladších družstev David...

Družstvo U15 sehrálo v sobotu 16.10.2021 dva zápasy druhého kola nadregionální soutěže v Tišnově s těmito výsledky.