Olympijský den poprvé zavítal do Blanska
V úterý 23. června se Blansko poprvé zapojilo do oslav Olympijského dne. Dopolední sportovní program na hale Mlýnská a atletickém stadionu nabídl dětem z místních základních škol možnost vyzkoušet si olympijskou atmosféru i radost z pohybu.






