Jarní mapová výzva

23.03.2021
Zdravíme všechny příznivce zdravého životního stylu a pohybu!


V této nelehké době je velmi důležité, abychom se všichni udržovali v kondici, měli dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Nejen děti, ale také dospělí. Proto si basketbalový klub BBK Blansko pro všechny z vás nachystal tzv. MAPOVOU VÝZVU!

Na tomto odkazu (https://bit.ly/Mapova_vyzva) naleznete celkem 60 různých míst, které jsme zanesli do mapy. Místa jsou členěna do kategorií - Voda, Příroda, Rozhledny-Vyhlídky, Hrady-Zámky-Kostely a Ostatní. Každá kategorie obsahuje celkem 12 míst. Místa se nacházejí v blízkosti Blanska a jeho okolí.

Úkol je prostý - navštívit co možná nejvíce míst, která jsou v mapě zanesena, a to do konce dubna 2021. Každý účastník bude mít k dispozici tabulku (https://bit.ly/Vyzva_sablona), do které bude zanášet svá navštívená místa. Do tabulky musí každý vložit časovou známku (tj. datum návštěvy daného místa) a to nejdůležitější - fotografii z místa (nejlépe selfie). Neexistuje zde podmínka omezení počtu navštívených míst za daný den, můžete tak navštívit jedno nebo klidně dvacet míst za den! 😊

Každé navštívené místo bude obodováno a na konci akce vyhlásíme ty nejpilnější turisty či turistky!

Veškeré další podrobnosti, detailní popis bodovacího systému či návod na nahrání tabulky do online dokumentu (https://bit.ly/vyzva_online_tabulka) naleznete v Pravidlech akce (https://bit.ly/vyzva_pravidla).