U19 - Výhra a prohra v České Třebové

16.10.2022

V neděli 16. října se vypravili junioři na reparát prvních zápasů do České Třebové, kde je čekal stejný celek, proti kterému měli šanci hrát i minulou sezónu.
Do prvního zápasu jsme vstoupili s chutí, avšak soupeř nás trestal přesnou střelou za tři body a nám se nedařilo na jeho útok najít recept. Do konce zápasu jsme však hru srovnali a několika úspěšnými akcemi se na soupeře dotáhli. Koncovka však nehrála v náš prospěch a první zápas jsme prohráli.
Mezi zápasy jsme si vzali do hlavy, že druhý zápas jdeme vyhrát. K tomu nasvědčovala i soupeřova únava, zatímco našim hráčům síly ještě zbývaly.
Od prvních minut se nám drželo určovat tempo hry a udržovali si soupeře daleko na dostřel. I když jsme občas v našem úsilí polevili, vždy se nám podařilo vrátit se zpátky do hry a soupeři opět odskočit. Druhý zápas jsme i proto pohodlně vyhráli a věříme, že to bude příslibem a předzvěstí našich dalších výkonů.
Pochvalu zaslouží celé mužstvo za týmovou hru, zmínění si zaslouží Sedlák se Zouharem, kteří využili svého potenciálu a byly velmi platnými hráči.

Skóre:
SKB Česká Třebová - BBK Blansko
71:68 (20:18, 39:39, 58:58)

SKB Česká Třebová - BBK Blansko
55:64 (11:22, 24:36, 38:53)