U17 | Z Bosonoh vezeme dvě výhry

19.03.2024

V neděli 17.3 jsme odehráli již čtvrté utkání v řadě, tentokrát v Brně proti týmu BBK Brno, který v současné době ještě letos nevyhrál. I přes tento fakt nás v prvním zápase překvapili zónovou obranou a v poločase jsme si vybudovali náskok 43:25 ve třetí čtvrtině jsme však pořádně zabrali v obraně a donutili soupeře k velkému množství ztrát, které vyústili ve zvýšení vedení, které na konci vyústilo ve výhru 76:40. Velkou pochvalu si zaslouží borci hlavně v obraně. Velkým překvapením tohoto utkání bylo 18 bodů Lukáše Zezuly.

Výsledek:
BBK U17 : BBK Blansko
40 : 76 (11:19, 25:43, 33:55)

Druhý zápas se nesl v podobném duchu jako první. Na našich klucích byla znát únava, nicméně i tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Za zmínku stojí skvělý výkon Matěje Matušky, Matěje Musila a Dalimila Horáka.