U17 | Výhry s Tišnovem

13.11.2023

V sobotu 11.11.2023 náš tým U17 odehrál svoje další domácí utkání, tentokrát proti borcům z Tišnova. O začátku utkání bylo jasné, kdo má převahu kdy jsme první čtvrtinu vyhráli 27:6. Tento náskok se nám povedlo vybudovat především díky skvělé obraně, ve které excelovali především Horák, Zeman, Musil a Matuška, nicméně zbytek týmu rozhodně nezaostával. Po celou dobu jsme se drželi našeho předem stanoveného plánu a dotáhli první utkání do vítězného konce. Skóre se zastavilo na hodnotách 102:15.

Body dávali:
Matuška 18b, Horák 18b, Koupý 17b, Zeman 14b, Němec 13b, Musil 8b, Delgermurun 5b, Fořtík 4b, Kosatík 2b, Zezula 2b, Kraváček 1b

Skóre:
BBK Blansko : SKB Tišnov102 : 15 (27:6, 58:11, 83:15)

Druhé utkání se neslo od začátku ve velmi podobném duchu. První třetina opět patřila našemu týmu a skončila jasným rozdílem 32:7. Druhý zápas jsme se zaměřili na vyzkoušení nových herních situací, které pečlivě nacvičujeme na trénincích, jako je například zónový pres či zónová obrana. Opět musíme velmi pochválit všechny kluky, kteří 40 minut tvrdě makali v obraně a ze získaných míčů se nám už jednoduše dařilo skórovat. Utkání skončilo výsledkem 122:29.

Bodovali:
Koupý 23b, Matuška 21b, Zeman 14b, Kraváček 13b, Musil 12b, Horák 12b, Delgermurun 7b, Fořtík 7b, Němec 6b, Zezula 6b, Kosatík 1b

Skóre:
BBK Blansko : SKB Tišnov122 : 29 (32:7, 59:21, 97:27)

Další utkání odehrajeme 25.11.2023 na palubovce dosud neporaženého týmu z Třebíče.