U17 | Výhra a těsná prohra s Třebíčem

29.02.2024

Dne 25.2 jsme odehráli utkání proti jednomu z nejsilnějších týmů naší soutěže TJ Třebíč. V prvním zápase jsme po celou dobu vedli a to především díky dobrému útoku. V průběhu prvního poločasu jsme si vybudovali i 15ti bodový náskok, nicméně v druhém poločase nám soupeř vstřelil několik rychlých košů, nicméně utkání jsme nakonec dotáhli do zdárného konce. Konečný výsledek se zastavil na skóre: 75:67.

Výsledek:
BBK Blansko : TJ Třebíč
75 : 67 (20:12, 41:28, 58:50)

Druhý zápas se nesl ve velmi vyrovnaném duchu, nicméně nás velmi potopily fauly našich hráčů, kdy jsme na konci měli celkem tři vyloučené hráče. Právě fauly byly naše největší slabina a také důvod, proč jsme druhý zápas nezvládli dovést do vítězného konce.