U17 | Po dvou výhrách bereme opět 1. místo tabulky

07.01.2024

V sobotu 6.1.2024 náš tým U17 odehrál první domácí utkání v roce 2024. Soupeřem byl tým BC Vysočina, který zatím držel první místo tabulky. Do prvního zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a kluci plnili veškeré úkoly od trenérů. Díky tomu jsme první čtvrtinu vyhráli poměrem 34:13. Tento náskok jsme postupně navyšovali během celého zápasu. Především díky skvělé obraně jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Výsledek:
BBK Blansko : BC Vysočina B
87 : 53 (34:13, 57:24, 74:39)

Body dávali:
Horák 25b, Zeman 14b, Matuška 12b, Koupý 8b, Musil 7b, Delgermurun 7b, Fořtík 6b, Kraváček 4b, Němec 4b.

Druhé utkání se neslo v podobném duchu. Od začátku jsme dominovali na obou stranách hřiště a díky tomu jsme vyhráli poločas 37:18. Náskok 20-ti bodů jsme udrželi až do konce utkání a nedovolili soupeři zdramatizování zápasu. Konečný výsledek druhého zápasu v náš prospěch 74:54.