U17 mezi nejlepšími čtyřmi týmy Jihomoravské Ligy!

27.05.2024

Naši kluci kategorie U17 se zúčastnili turnaje Final4 v Brně v hale Morenda. Vybojovali si místo zahrat si mezi nejlepšími čtyřmi tymy soutěže o medaile.

V prvním zapase jsme se utkali s týmem DDM Uherský Brod. Kluci nastoupili v koncentrované a v bojovné náladě. První poločas byl vyrovnaný a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Po změně stran se ukázala síla Uherského Brodu, který byl posílen o kluky z vyšších soutěží a konečný stav zápasu byl 45:70 pro Uherský Brod.O třetí místo jsme porovnali síly s domácím týmem Basket Kohouti.

V prvním poločase jsme určovali tempo hry my. Dařilo se nám v obraně a v útoku jsme dokázali dobře skórovat a díky tomu jsme v poločase vedli o 10 bodu. Ve druhém poločase nám bohužel došli síly a soupeř si vytvořil menší náskok. Tenhle náskok jsme již nedokázali zvrátit a prohráváme poměrem 89:68.

Cíl, který jsme si dali na začátku sezóny, dostat se na Final 4, jsme splnili a mohli si zahrát s nejlepšími týmy v naši soutěži.
Kluci celou sezónu na sobě tvrdě pracovali a patří jim respekt za odvedenou práci.
Velké poděkování patří všem rodičům, fanouškům a příznivcům basketbalu, kteří nám pomáhali, fandili a podporovali naše kluky během cele sezóny.