U17 - dvojutkání NRL v Uherském Brodě

10.01.2022

V sobotu 08.01.2021 si tým U17 udělal výlet do Uherského Brodu. První zápas začal skoro až extraligovým vyhlašováním hráčů a pokračoval hlasovým doprovodem místního komentátora po celou hru. Hned ze startu si domácí tým vytvořil dvojciferné vedení hlavně díky několika úspěšným tříbodovým střelám a vnikům do naší ospalé obrany. Obecně nám celý zápas zatápěl pod košem v útoku i v obraně, avšak i na perimetru, šikovný dvoumetrový hoch, kterého jsme nebyli schopni ubránit. Ve druhé čtvrtině jsme se kousli, zlepšili obranu a pak jsme se celý zápas pokoušeli na soupeře dotáhnout. V závěru se vyfauloval jejich nejlepší hráč a my pocítili šanci na zvrat. Bohužel se nám ke konci nepodařilo ještě více přitlačit v obraně a proměnit klíčové střely, a tak jsme nakonec prohráli 61:68.

TJ Spartak Uherský Brod - BBK Blansko 68:61

BODY - Tyleček 15, Formánek 13, Ježek 11, Sedlák 10, Kraváček 4, Musil 3, Moll 3, Zouhar 2

Druhý zápas se nesl v duchu prvního, kdy jsme opět propadli hned v úvodu. Bohužel již také začaly docházet síly, a tak soupeř svůj náskok pouze zvyšoval a nebyli jsme schopni držet krok. Konečné skóre se zastavilo na stavu 44:83.

TJ Spartak Uherský Brod - BBK Blansko 83:44

BODY - Ježek 11, Tyleček 8, Kraváček 8, Musil 6, Koupý 4, Formánek 4, Moll 2, Sedlák 1

Tento víkend jsme tedy zapsali 2 porážky. Náladu si však můžeme zlepšit již v dalším dvojutkání. To nás čeká buďto venku proti Olomouci (termín je v řešení, budeme informovat) nebo 05.02. na domácí palubovce proti Basket Kohouti.