U17 | Výhry ve Znojmě

24.01.2024

V neděli 21.1.2024 odehrálo naše družstvo U17 svá druhá letošní utkání a tentokrát jsme zavítali na palubovku TJ Znojmo. První zápas se nesl ve vyrovnaném duchu, kdy jsme si v průběhu prvního poločasu vybudovali deseti bodový náskok. V druhém poločase nás tým ze Znojma překvapil zónovu obranou, na kterou jsme celou třetí čtvrtinu hledali ideální způsob hry, nicméně poslední čtvrtina patřila jasně našemu týmu a utkání jsme dotáhli do úspěšného konce.

Výsledek:
TJ Znojmo : BBK Blansko
59 : 75 (13:23, 34:43, 47:60)

Druhé utkání se neslo v podobném duchu jako první, kdy už naši kluci věděli co hrát na zónovou obranu soupeře. V obraně náš výkon tentokrát nebyl nijak přesvědčivý, čemuž nahrává i fakt, že jsme borcům ze Znojma povolili skórovat největší počet bodů, které jsme napříč letošními zápasy inkasovali (doposud se žádný soupeř nedostal přes hranici 70 vstřelených bodů). I přes slabší obranu se nám dařilo v útoku a konečné skóre se zastavilo na hodnotách 85:75