U14 | Zápasy ve Vyškově

19.03.2024

V neděli 17.3. odehrál tým U14 další dva zápasy z finálové skupiny. Tentokrát odjel na venkovní zápas do Vyškova.
Týmy U14 musí nasazovat hráče podle takzvaného pravidla pasarela. Tedy, že hráči mohou hrát pouze dvě z prvních tří úvodních čtvrtin. Což do určité míry určovalo oba zápasy. Tým z Blanska měl nasazené silnější sestavy v prvních dvou čtvrtinách, tým z Vyškova měl nejsilnější sestavu v třetí čtvrtině. V obou zápasech jsme si tak hned ze začátku vybudovali pohodlný bodový náskok, který jsme až do poločasu navyšovali. V obou zápasech však přišla třetí čtvrtina, ve které nás domácí tým přehrával. Před poslední čtvrtinou tak bylo v obou zápasech vyrovnané skóre. O zápasu tak rozhodla až poslední čtvrtina. Tu jsme lépe zvládli my, a nakonec jsme se po dvou velmi vyrovnaných zápasech mohli těšit ze zaslouženého vítězství.

První zápas:
BK Vyškov : BBK Blansko
62 : 66 (8:18, 16:35, 38:42)

Komárek Matěj, Kopecký Petr 15b., Orgodol Unukhuslen 12b., Enkhkhuslen Enkhzul, Kakáč Erik, Komárek Jakub 6b., Klimeš František, Klimeš Václav, Šafránek Dominik 2b.

Druhý zápas:
BBK Blansko 61:60 BK Vyškov

Komárek Matěj 19b., Orgodol Unukhuslen 13b., Komárek Jakub 8b., Šafránek Dominik 6b., Kakáč Erik 5b., Enkhkhuslen Enkhzul, Klimeš Václav 4b., Naranbaatar Batkhuleg 2b.