U14 | Dvojzápas proti Babicím

08.04.2024

V sobotu 6.4. odehrál tým U14 další dva zápasy z finálové skupiny. Tentokrát odehrál dva venkovní zápasy proti týmu Sokol Babice Kohouti.

Oba zápasy nabídly divákům napínavý zážitek až do posledních minut. V obou zápasech nastoupil tým BBK Blansko výborně přípraven. Skvěle fungující obrana umožnila týmu rychlé přechody do útoku, což přineslo bodový náskok. Nicméně, druhá a třetí čtvrtina obou zápasů přinesla pro tým BBK Blansko několik zbytečných ztrát a neproměněných šancí, což soupeři poskytlo možnost se dotáhnout a vyrovnat skóre zápasu. Soupeřící tým nás překvapil výbornou úspěšností střelby, ke kterému jim dopomohlo domácí prostředí. Zápasy tak rozhodla vždy až poslední čtvrtina. Koncovku vždy lépe zvládl náš tým, a tak se mohl dvakrát radovat z vyhraného zápasu. V prvním zápase se týmu BBK Blansko podařilo zvítězit s výsledkem 78:73, zatímco ve druhém zápase se podařilo vyhrát s těsným rozdílem 61:58.

BBK Blansko 78:73 Sokol Babice Kohouti

Komárek Matěj 19b., Kopecký Petr 18b., Orgodol Unukhuslen 13b., Kakáč Erik 12b., Naranbaatar Batkhuleg 6b., Havlena Adam, Komárek Jakub 4b., Klimeš Václav 2b.

BBK Blansko 61:58 Sokol Babice Kohouti

Komárek Matěj 20b., Kopecký Petr 11b., Kakáč Erik 9b., Orgodol Unukhuslen 8b., Havlena Adam 4b., Naranbaatar Batkhuleg 3b., Enkhkhuslen Enkhzul, Komárek Jakub, Klimeš Václav 2b.