U13 - Výjezd do Hluku

12.11.2022

Dne 12.11 odehrálo družstvo U13 svůj čtvrtý turnaj v letošní sezóně. Turnaj se konal na palubovce týmu TJ Spartak Hluk na kterou jsme bohužel odjeli ve velmi oslabené sestavě. Týmu chyběli klasické opory v podání kluků Křížových, Jirka Popelka nebo Matyáš Šťastný, kteří si plnili své basketbalové povinnosti jinde.

Našimi soupeři byli v prvním zápase kluci z týmu Jiskra Kyjov. V tomto zápase se klukům moc nedařila obrana a tým z Kyjova si poměrně rychle vybudoval dvouciferný náskok. Tento náskok poté dále navyšoval na konečných 25:69. Hlavním problémem v tomto zápase byla obrana, nicméně naším klukům nemůžeme nic vyčítat, protože pro většinu z nich to byli jejich první zápasy v basketbalové kariéře.

Body dávali:
Komárek M. 8, Havlena 5, Klimeš V. 4, Orgodol 3, Kopecký 3, Sojka 2
Skóre:
Jiskra Kyjov - BBK Blansko 69:25

Druhý zápas jsme sehráli s domácím TJ Spartak Hluk. Tento zápas už byl v naší režii a po obranné stránce mnohem vydařenější. V poločase jsme si vybudovali náskok 20:8, který jsme ve třetí čtvrtině ještě navýšili na 36:18. Poslední čtvrtina už tolik vydařená nebyla, ale nakonec jsme rádi, že si odvážíme alespoň jednu výhru. Skóre se na konci utkání zastavilo na hodnotách 42:28.

Body dávali: Klimeš V. 10, Kopecký 8, Kakáč 6, Komárek J. 4, Havlena 4, Musil 2, Ganbayar 2, Šafránek 2, Orgodol 2, Komárek M. 2
Skóre:
TJ Spartak Hluk - BBK Blansko 28:42