U12 - poslední turnaj sezony v Kyjově

13.04.2022
 • Dne 9.4.2022 odehrálo družstvo U12 poslední turnaj této sezóny. Tým zavítal na palubovku do Kyjova.

  V prvním zápase jsem se potkali se soupeřem z Vyškova. Od začátku zápasu bylo jasné, že zápas bude vyrovnaný. Oba týmy dobře využívali rychlých protiútoků, největší problémy byli v obraně. S postupem času šlo vidět, že našim dětem bohužel došla energie a k zhoršené obraně se přidal ještě zvýšený počet ztrát. Od druhého poločasu se podařilo soupeři navýšit jeho náskok, který si pohlídal až do konce zápasu.Druhý zápas jsme odehráli proti domácímu týmu, Kyjovu. I podle prvního zápasu mezi Kyjovem a Vyškovem jsme opět čekali vyrovnaný zápas, kterého jsme se nakonec také dostali.

  Do druhého zápasu jsme nastoupili jako slabší tým. Pozitivem bylo, že na dětech šlo vidět, že se z prvního zápasu oklepali a chtěli ten druhý vyhrát. V druhé čtvrtině se nám povedlo zápas srovnat, a tak jsme nastupovali do druhého poločasu s vyrovnaným skoré. Zápas pokračoval vyrovnaným soubojem, a tak jsme do poslední čtvrtiny nastupovali za stavu 39:38 pro soupeře. V této části se nám dařilo nevíce za oba zápasy. Proměňovali jsme všechny protiútoky, zlepšili jsme obranu a zbytečně jsme neztráceli míče. Tento velmi vyrovnaný zápas jsme tak nakonec zvládli obrátit ve vítězný konec.

  BK Vyškov - BBK Blansko 76:57 (44:34)
  Bodovali: Šťastný 14, Kopecký 14, Popelka 8, Klimeš V. 5, Kříž D. 4, Komárek 4,Kříž S. 2, Klimeš F. 2, Kakáč 2, Rizner 2

  Jiskra Kyjov - BBK Blansko 44:56 (27:27)
  Bodovali: Popelka 12, Rizner 10, Kopecký 9, Šťastný 7, Kříž D. 6, Kříž S. 6, Kakáč 2, Klimeš 2, Tesařová Se. 2

  Děkujeme všem fanouškům a rodičům za podporu v letošní sezóně a těšíme se naviděnou v té následující!