U10 | Turnaj v Blansku

29.11.2023

V neděli 26.11. jsme pořádali dvojzápas kategorie U10. Na domácí palubovce jsme hostili děvčata z KP Brno. Do prvního zápasu jsme vstoupili bojovně a první čtvrtinu vyhráli hlavně zásluhou Sama a Alexe 12:7. Druhá pětka se na hřišti teprve hledala a obrana byla hodně děravá. Naštěstí se holkám moc nedařilo zakončení a v poločase jsme prohrávali o bod. Utkání bylo hodně vyrovnané a nakonec jsme prohráli o jediný koš.

Po svačině jsme zahájili druhý zápas trošku rozpačitě, plná bříška nás zpomalila. Ale změna stran nám prospěla, začali jsme lépe bránit, zrychlili přesun na útočnou polovinu a najednou se dařilo i skórovat. Každou minutou na hřišti jsme se jako celek zlepšovali a mohli se radovat z výhry.

Výsledky:

BBK Blansko : KP Brno
25 : 27 (12:7, 2:6, 6:6, 5:8)

KP Brno : BBK Blansko
32 :45 (10:6, 12:13, 4:6, 6:20)

Bodovali:
Hilšer 41b, Popelková 7b, Šebela 6b, Turpin 6b, Pala 4b, Wendl 4b, Krutiš 2b.

Všechny hráče a hráčky chválíme za bojovnost. Máme další zkušenosti ze hry a víme, že i když se nedaří, je potřeba bojovat až do konce utkání. Děkujeme za podporu všem rodičům a prarodičům.