Online posilování

14.01.2021

Vážení rodiče,

od tohoto týdne zkoušíme přesedlat z Google Meet na Microsoft Teams co se online cvičení týče. Většině, která se tréninků účastní, se tento přechod již podařil, nicméně stále jsou mezi vámi tací, kteří s tím bojují. Většinou je problém v konfliktu školních Microsoft účtů s naší organizací. Nejlepší řešení, ke kterému jsme zatím dospěli, je vytvoření nového Microsoft účtu, který budete používat pro naše online lekce. Pokud se to někomu podaří napasovat i na účet, který je využíván pro školu, super!
Zde je pozvánka, která by Vás měla nasměrovat do naší organizace BBK Blansko.

( https://teams.microsoft.com/join/h74fpkobz8d7?fbclid=IwAR004Gd_PHZzAw1o5txPtDWQd_JCThpUhLx0DrTJpCmOZSJcHXXaIzP-e14 )

Budete vyzváni pro zadání "Názvu", zde prosím zadejte jméno vašeho dítěte (sourozenci Jméno1+Jmeno2 Příjmení). Do políčka e-mail již standardně Váš e-mail, který patří Vašemu Microsoft účtu.

Ideální stav je takový, že už v sobotu poběžíme všichni přes Microsoft Teams a Google Meet necháme ladem. Proto prosím všechny z vás, kterým se zatím ještě nepodařilo napojit na naše Teamsy, aby to zkusili. Pokud by se vyskytl nějaký problém, dejte mi prosím vědět. Byl bych rád, kdybychom to vyřešili do sobotního cvičení. Proto mě v následujícím dnu a půl neváhejte kdykoliv kontaktovat. Můžeme se na to podívat společně.

Věřím, že se nám to všem co nejdříve povede a v sobotu si na Teamsech zacvičíme všichni společně!

--

Adam Grünwald

+420 702 087 242

grunwald.adam24@gmail.com