Hejbni se

28.01.2021

Dobrý den rodičům, hráčům,

možnost začít s dětmi trénovat je stále v nedohlednu. ČBF zasílá další výše uvedený pohybový projekt. Pro účast je však nutná vaše spolupráce. Hráči U15+U19 se mohou v případě zájmu přihlásit sami, u nižších věkových kategoriích žádám vyjádření ke spolupráce rodiče. Jednotlivé pohybové aktivity by bylo nutné po přihlášení do soutěže zasílat trenérům jednotlivých družstev. V případě vašeho zájmu družstva přihlásíme a projekt si múžeme vyzkoušet. Projekt začal v pátek 29.1 a končí 29.2. Není času na dlouhé rozhodování. Čekám na vaše brzké vyjádření.

Děkuji.

Přeji vám všem zdraví, pohodu a klidnou mysl.

Antonín Zezula


Zpráva od CZ BASKETBAL

Realita let 2020 a 2021 nepřeje organizovanému sportu, a už vůbec ne tomu kolektivnímu. Cítíme, že i přesto mají děti snahu se hýbat, ale chybí jim složka, na kterou byly zvyklé a dodávala jim motivaci posouvat se dál - soutěživost. CZ BASKETBALL proto přichází s novým projektem "Hejbni se... a sbírej fanoušky".

Systém je jednoduchý. Vaši svěřenci mohou každým svým pohybem připsat body (resp. pohybové jednotky) na konto svého vlastního týmu, ale i společného účtu celého basketbalového hnutí, a sbírat tak virtuální fanoušky. Tím vyjádří podporu národnímu týmu mužů v posledních zápasech kvalifikace o domácí EuroBasket 2022. Nejlepší týmy si odnesou věcné ceny jako míče nebo trička, ale také dostanou možnost účastnit se obou kvalifikačních zápasů národního týmu na velkoplošné obrazovce a budou se moct vidět v přenosech ČT Sport.

Do týmového skóre se počítá vždy deset nejlepší hráčů/hráček v uplynulém týdnu. Výkony může trenér vyplňovat do připraveného online formuláře průběžně nebo najednou, ale vždy jen do čtvrtka daného soutěžního týdne 23:59. Rozdělení do kategorií a další podrobnosti najdete v příloze.

Věříme, že vás tento projekt osloví a pomůže znovu nastartovat vytrácející se kolektivní sportování, i když přizpůsobené aktuálním podmínkám.

Podrobnosti k celému projektu najdete v přiloženém dokumentu.

S přáním pěkného dne

CZ BASKETBALL