U17 | Dvě domácí výhry

07.11.2023

Dne 4.11 jsme odehráli další z domácích utkání tentokrát proti týmu BBK U17 Brno. Náš tým byl v plné sestavě a to i odpovídalo výsledku. První zápas jsme od začátku kontrolovali a postupně si vybudovali skvělý náskok, především dobrou obranou. Výsledek se zastavil na konečných 101:26 v náš prospěch.

Výsledek:
BBK Blansko : BBK Brno U17
101 : 26 (24:7, 60:13, 83:21)

Druhý zápas soupeř zlepšil svůj útok a v první čtvrtině nám dal trochu zabrat nicméně do poločasu jsme se vrátili k tomu co nás zdobilo celý první zápas - vynikající obrana - a za druhou čtvrtinu jsme soupeři povolili pouze 9 bodů a s tím, že my jsme nastříleli 31. Konečný výsledek se zastavil na skóre 92:41.

Výsledek:
92 : 41 (19:10, 50:19, 68:29)

Další utkání odehrajeme hned příští víkend 11.11.2023 v 9:00 v Blansku proti soupeřům z Tišnova.