3x3 U17 v Brně

21.05.2026

Ve středu 20. května 2026 se v Brně uskutečnil druhý turnaj Ligy regionů - Jižní Morava 3x3, kterého se za náš tým zúčastnili: Kakáč Erik, Orgodol Unukhulsen, Kopecký Petr a Stehlík Václav.

V základní skupině si naši hráči vedli výborně. Prvně se utkali s týmem Žabovřesky, který dokázali těsně porazit 16:14. Následně jsme podlehli týmu Brno 3x3 10:13 a pak zvítězili nad Dubňany 17:9 a Mikulovem 9:5.

Díky třem výhrám a jediné porážce postoupili do semifinále, ve kterém po vyrovnaném průběhu zvítězili nad týmem Žabovřesky U17 těsně 8:7. Ve finále se naši hráči znovu utkali s týmem Žabovřesky 3x3, kterému tentokrát podlehli 10:18, a z turnaje si tak odvážejí skvělé 2. místo.

Gratulujeme hráčům k výbornému výkonu a děkujeme za reprezentaci klubu!