Aktuality U10

V sobotu 26.11. poměřili své síly naši nejmenší baskeťáci na prvním turnaji sezóny v kategorii U10. V prvním zápase jsme nastoupili proti Tygrům JBC Brno. Ti nás převyšovali fyzicky i počtem hráčů (přijelo jich 20). Našich hráčů zbylo pouze 10, ostatní onemocněli nebo byli po nemoci. První čtvrtina byla vyrovnaná, druhé pětce soupeř malinko...

V úterý 20.9. jsme sehráli přípravné utkání s děvčaty s BK Blansko v jejich hale na Údolní. Byl to náš první zápas po soustředění a všichni se hodně těšili. Hráli jsme s velkou chutí a i když jsme dělali spoustu chyb, napravovalo to velké nasazení a bojovnost. Holky se rozhodně nedaly a zahrály si i úplné začátečnice.

V sobotu 4.6. jsme byli na turnaji U11 v Brně pořádaném ke Dni dětí.

Turnaje se zúčastnila tři družstva. Pořádající Basket Brno, BK Blansko a BBK Blansko. Pro naše hráče to byl první velký turnaj v cizím prostředí, se kterým se poprali velmi dobře. I když jsme neměli žádné hráče na střídání, tak jsme bojovali, bránili a...

V neděli 15.5. jsme pořádali poslední přípravkový turnaj 4x4, kategorie U10 "Den s basketbalem" v této sezoně.Do prvního utkání jsme nastoupili proti děvčatům z BK Žabovřesky a hráli opravdu s velkou chutí. Aktivně se zapojilo všech 13 hráčů a hráček a vyhráli jsme 51:7.

Posilněni svačinou a radostí z výhry jsme byli úspěšní i v obratnostní soutěži,...

V neděli 10.4. jsme se opět zúčastnili turnaje pro kategorii U10 Den s basketbalem v Podolí. Čekali nás samí neznámí soupeři, domácí Podolí, holky z Benešova a baskeťáci z Hranic.

Po společném rozcvičení jsme nastoupili proti Podolí. První čtveřice (hraje se 4x4) se trochu rozkoukávala, zato druhá pod vedením Áji Zezulové začala dynamicky v obraně...

V rámci dnešního tréninku zavítali na naši palubovku kluci z Tišnova. Po delší odmlce jsme opět zahálili přípravu na další sezonu a naši nejmladší baskeťáci sbírali cenné zkušenosti ze zápasu.

V neděli 16.1.2022 jsme si poprvé zahráli na hřišti soupeře SKB Tišnov.

V prvním utkaní jsme nastoupili proti smíšenému družstvu, které ale pětky měly jen z děvčat a další byla chlapecká. Holky jsme jasně přehráli a druhá pětka s chlapeckou držela krok. V poločase jsme vedli 32:15. Pak soupeř provedl změnu a naši se nedokázali chytit. Dostávali...

Ve čtvrtek 16.12. 2021 jsme si zahráli předvánočně a hlavně přátelsky s baskeťáky z BK Blansko. Nastoupili s 20 členy družstva, nás bylo 18, i tak všichni si zahráli.

Turnaj U10 5x5

29.11.2021

V neděli 28.11.2021 si naše družstvo U10 poprvé zkusilo zahrát basketbal podle oficiálních pravidel ČBF. Nastoupilo v nových dresech a porazilo družstvo Basket Brno 49:13 (6:4, 16:,13:6,14:1).