Aktuality U19

Za dalším dvojzápasem se junioři vypravili do zasněžených Svitav. Oslabený tým doplněn dvěma hráči z týmu U15 Fořtíkem a Horákem, kterým jejich sobotní utkání odpadla.

V neděli 16. října se vypravili junioři na reparát prvních zápasů do České Třebové, kde je čekal stejný celek, proti kterému měli šanci hrát i minulou sezónu.
Do prvního zápasu jsme vstoupili s chutí, avšak soupeř nás trestal přesnou střelou za tři body a nám se nedařilo na jeho útok najít recept. Do konce zápasu jsme však hru srovnali...

K prvním zápasům nové sezóny se hráči kategorie U19 vydali na palubovku brněnského Podolí. Zde na ně čekal celek, který vynikal důraznou obranou a týmovou hrou.
Našim hochům se nevydařil vstup do první čtvrtiny a soupeř se ujal vedení rozdílem 20 bodů. V dalších třech čtvrtinách se nám podařilo skóre dotáhnout na rozdíl 6 bodů, avšak v zápětí...

09. dubna se vypravilo družstvo U17 na dvojzápas do České Třebové. Zde je čekal soupeř, se kterým na domácí palubovce dvakrát prohrálo.

I přes značnou marodku v našem kádru jsme posilnění o dvojici Fořtík-Zeman z družstva U15 dokázali se soupeřem držet celý zápas krok, leč koncovka se nám nevyvedla a my tak první zápas prohráli.

Do...

Poslední březnovou sobotu se vypravilo družstvo U17 na dvojzápas do Podolí. Vlivem marodky týmu jich od blanenské haly vyrazilo pouze 8, nicméně připraveni vyhrát, stejně jako tomu bylo na domácí půdě se stejným soupeřem.

Vstup do prvního zápasu byl z pohledu naší obrany chladný, nicméně tempo se soupeřem jsme drželi díky čtyřem úspěšným...

V sobotu 12. března jsme vyrazili minibusem poměřit síly s lídrem tabulky do Přerova. Soupeř doposud neměl žádnou prohru a my byli jediný tým, který s ním dokázal držet krok až do prodloužením (v listopadovém domácím zápase).

Již od začátku jsme pocítili sílu soupeřova kádru, když na nás vytáhl těsnou obranu po celém hřišti a jejich trenérské trio...

První březnový víkend se chlapci kategorie U17 utkali v rámci nadregionální ligy s celkem z Podolí. Ten se nachází na spodku tabulky a my věřili, že se nám podaří jejich nepříznivou bilanci udržet.

Od počátku zápasu jsme si vytvářeli šance a koncentrovanou hrou jak v útoku, tak i v obraně jsme si šli pro zaslouženou výhru. Stejný...

Poslední únorovou sobotu se naše družstvo U17 vydalo na dohrávku zápasů 8. kola do Olomouce. Tam na nás čekal soupeř, se kterým se nám podařilo na samém začátku sezony dvakrát vyhrát. Od začátku jsme šli do zápasu s tím, že na tyto úspěchy navážeme.
To se nám dařilo od úvodu zápasu, kdy jsme měli herní převahu a téměř po...

Hráči kategorie U17 se 19. února vypravili do Svitav k zápasům 10. a 11. kola nadregionální ligy. Je nutné podotknout, že k těmto utkáním jsme vyráželi notně oslabeni vlivem koronaviru, zranění hráčů a absencí Růžičky s Matuškou, kteří vypomáhali na zápasech U15. I přes tyto potíže jsme nastoupili do obou utkání s chutí a odhodláním vyhrát.

V...