Aktuality U13

Co se děje v družstvu U13?

on-line cvičení absolvuje z našeho družstva U13 pouze: Jirka Zeman, Lukáš Zezula, David a Sam Křížovi. Rád bych věděl, z jakého důvodu se další z našeho družstva nepřipojil.

tento týden bude počasí pravděpodobně příznivější. Tréninky ve skupinkách budou v:

přeposílám rozhodnutí našeho sportovního svazu. Od dneška 12.10.2020 do haly nesmíme. S trenéry s jsme se rozhodli, že pokud budou příznivé podmínky k venkovnímu trénování, budeme se všemi družstvy pokračovat v trénincích. Naše družstvo U13 by trénovalo následovně:

Turnaj Jihlava

29.09.2020

Starší kategorii U13 čekali na úvod sezóny dva těžcí soupeři ze Žďáru nad Sázavou a domácí Jihlavy. S prvně jmenovaným vyšším a fyzicky zdatnějším soupeřem jsme bodově pokulhávali v každé čtvrtině zápasu. Celkový výsledek však byl vzhledem k poměru sil celkem přijatelný. Naši hráči se soupeře nezalekli, bojovali o každý míč a vytvořili si několik...

v uvedené datum hrajeme 2. turnaj družstva U13 doma na ASK Blansko s uvedeným rozpisem:

v pátek 18.9.2020 sehrajeme přátelské utkání U13 s týmem BŠM Brno v rámci domácího tréninku. Nominovaní hráči se dostaví na trénink s dresy. Začátek a konec hraní upřesním.

dne 26.9.2020 hrajeme 1. turnaj družstva U13 nynější sezóny v Jihlavě s uvedeným rozpisem:

Odvetné utkání s družstvem děvčat U13 tentokrát v jejich domácím prostředí skončilo v samém závěru tentokrát vítězstvím děvčat. Oproti minulému utkání jsme se nevypořádali s agresivnějším způsobem obrany soupeře, přechod na útočnou polovinu byl velice pomalý.
V útoku chyběl pohyb a zakončování akcí bylo velice laxní a na několikátý pokus. S...