Aktuality U11

Co se děje v družstvu U11?

v nadcházejícím týdnu se opět řídíme podle počasí, proto trénujeme v úterý a ve středu od 15:30 - 17:00 na venkovním hřišti ZŠ Dvorská.

mám pro vás výsledky Hejbni se! za minulý týden. Gratulujeme Frantovi Riznerovi (407 fanoušků), Matymu Máslovi (285 fanoušků) a Kubovi Musilovi (214 fanoušků). Je fajn, že pravidelně sportujete, už se dá venku dělat spousta věcí. Škoda, že vás není víc.

máme za sebou už 4 týdny soutěže Hejbni se! a počty fanoušků stále rostou. Je fajn, že i nadále podporujete své děti k pohybu, i když počasí není někdy úplně přívětivé. Zatím stále nevypadá, že bychom se mohli setkat na hřišti, tak vyhodnocení provedeme opět s pomyslnými fanfárami.

máme za sebou další týden soutěže Hejbni se! je paráda, že počet získaných fanoušků stále narůstá. To znamená, že se opravdu snaží děti sportovat a nebo třeba pomáhat na zahradě. Jakýkoli pohyb je přínosem a vše kvitujeme.

Ve středu 10.2. si družstvo U10 a U11 zkusilo stopovanou kolem basebolového hřiště v Blansku. Postupně přicházely dvojice na start a jejich prvním úkolem bylo předvést pantomimou vylosované slovo. Když bylo uhádnuto, mohli vystartovat po červených stopách k zastávkám a plnit jednotlivé discipliny. Bylo jich celkem 7. Zkusili si obranný pohyb zády k...

Stopovaná

09.02.2021

děkuji za poslané odpovědi. Z 35 dotázaných reagovalo převážně kladně 17 a to už opravdu stojí za to něco pro děti připravit. Možná se časem přidají i další.

Co s tím?

08.02.2021

poměrně dloho jsme nebyli v kontaktu, a zdá se mi, že už opravdu není na co čekat.