Aktuality U11

Co se děje v družstvu U11?

Ve středu 10.2. si družstvo U10 a U11 zkusilo stopovanou kolem basebolového hřiště v Blansku. Postupně přicházely dvojice na start a jejich prvním úkolem bylo předvést pantomimou vylosované slovo. Když bylo uhádnuto, mohli vystartovat po červených stopách k zastávkám a plnit jednotlivé discipliny. Bylo jich celkem 7. Zkusili si obranný pohyb zády k...

Stopovaná

09.02.2021

děkuji za poslané odpovědi. Z 35 dotázaných reagovalo převážně kladně 17 a to už opravdu stojí za to něco pro děti připravit. Možná se časem přidají i další.

Co s tím?

08.02.2021

poměrně dloho jsme nebyli v kontaktu, a zdá se mi, že už opravdu není na co čekat.

První turnaj této sezony jsme odehráli v Brně na ZŠ nám. Svornosti s týmy SAM BŠM Brno a BK Vlčata Žďár. Oba soupeři hráli rychlý basketbal, trestali snadnými koši každou naši chybu (a nebylo jich málo), měli výrazně lepší střelbu.

Nová basketbalová sezóna má za sebou úspěšný start pro mladé basketbalisty klubu BBK Blansko. Tým do 11 let v úvodním domácím turnaji přehrál oba soupeře z Olomouce a brněnské Basketbalové školy mládeže, který přijel do Blanska oslaben o několik nemocných hráčů. Vyrovnanější zápas tak hráli domácí jen s Olomoucí.

Po dlouhé odmlce a krátkém trénování jsme změřili své síly se soupeři ze střední Moravy na turnaji U12 v Přerově. V základní skupině "B" jsme skončili 3., když jsme nestačili na basketbalově vyspělejší Prostějov 23 : 43 (13:21) a i fyzicky zdatnější Olomouc 20 : 53 (10:25).